KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15464036

nr 1546 4036

Etsning

Signerad A. Rydley. Bildmått: 17x22cm, yttermått inklusive ram: 29x35cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juni 2023
kl 18:40:57

1/6 10:28:47 1      Vinnande bud